nr 1454 5139
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Uppsala Domkyrka. Bildmått: 40x28cm, yttermått inklusive ram: 70x55cm
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 14 mars 2022 kl 19:36:19
| Tid |
Kund |
Bud |
13/3 21:33:34